PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Mon Mar 17, 2008 10:34 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Tue Mar 18, 2008 1:43 am

per mendimin tim eshte mese e drejte, me ne fund eshte dikush qe sensibilzohet dhe mer persiper pergjegjesite....ishte me e pakta qe mund te bente pas asaj katastrofe qe ndodhi, ku humben jeten deri tani 16 persona dhe u plagosen afro 300 te tjere....une uroj dhe shpresoj qe dhe te tjeret te ndergjegjesohen e te marrin shkas per kete veper qe beri Mediu, duhet qe dhe qeveritaret e tjere te marrin pergjegjesite per "masakren" qe ndodhi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Tue Mar 18, 2008 2:06 am

per mendimin tim ishte e drejte megjithese ishte heret per tu doreheq, pasi kjo ngjarje nuk duhet te kalohet vetem me nje doreheqje duhet te pakten qe ti shkohet deri ne fund edhe te majn pergjegjesi autoret e vertet qe cuditerisht ne shqiperi nuk ndodh ne te tilla raste edhe ceshte me e keqja qe tilla tragjedi shfrytezohem per perfitime politike nga te gjitha palet Surprised Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Wed Mar 26, 2008 10:28 pm

DUHET TE PERGJIGJEJ NJEHERE PER TE GJITHE TRAGJEDINE PASTAJ DUHEJ TE IKTE MENJEHERE .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Tue Apr 01, 2008 11:11 am

mendoj se ishte gjeja me normale qe mund te bente po jo kaq shpejt po sic ka then dhe irena me lart duket sikur i eshte shmangur disa pergjegjesive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   Wed Apr 16, 2008 10:58 pm

per mua ishte e vetmja gje qe mund te bente ai ne ate moment si ne cdo vend te botes fajet mbi ate bien mbi ministrin ai per te qetesuar dhe gjendjen u detyrua te jepte dor heqjen. pastaj e drejt opo jo ajo qe beri normale te tere te drejt i japin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[b]A MENDONI SE ESHTE E DREJTE DOREHEQJA E FATMIR MEDIUT MENJEHERE PAS TRAGJEDISE SE GERDECIT ?[/b]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Politika-
Kėrce tek: