PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 GJUHE DHE LETERSI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: GJUHE DHE LETERSI   Wed Mar 19, 2008 12:15 am

CILI ESHTE SHKRIMTARI JUAJ I PREFERUAR ( shqiptar ose i huaj ) DHE PSE ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: GJUHE DHE LETERSI   Fri Mar 21, 2008 1:59 pm

Kam disa shkrimtare te huaj te preferuar por tani po citoj Daniele Still. Me pelqen menyra se si shkruan dhe historite qe sjell.


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: GJUHE DHE LETERSI   Fri Mar 21, 2008 2:43 pm

une mendoj qe daniel still ka bere veprat me te mira deri me sot . per ata qe si kane lexuar veprat esaj ju keshilloj ti lexoni . flower flower flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: GJUHE DHE LETERSI   Sun May 11, 2008 1:46 pm

Dashuria e jetes time eshte Remarku.......kam lexuar cdo liber te mundhsem qe kam gjetur ne shqip te tij dhe per cdo liber qe lexoja me shume me shtohej adhurimi...ka nje menyre fantastike te shprehuri i pershkruan gjerat me aq emocion dhe ajo qe me pelqen me shume eshte se ve ne gojen e personazheve vertete te rendomte fjale te mrekullueshme ....eshte per tu adhuruar...megjithate zbulimi im me i fundit eshte Anatoli Tos...... ju keshillpoj te lexoni dicvka prejt tij se do mrekulloheni...njs une adhuroj sh shkrimtare po keto jane si me specifike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GJUHE DHE LETERSI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GJUHE DHE LETERSI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Gjuhe dhe Letersi | Shkrimtaret dhe krijimtaria tyre :: Shkrimtaret-
Kėrce tek: