PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Ē'far po beni tani

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Tue Apr 08, 2008 9:22 pm

po mendoj se si e gjete kete forum
nuk po e shaj po duket qe duhet shum pun per ta beré
ma te mir ma te bukur dhe ma te pelqyshrm per vizitor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Tue Apr 08, 2008 9:56 pm

klodian shkruajti:
po mendoj se si e gjete kete forum
nuk po e shaj po duket qe duhet shum pun per ta beré
ma te mir ma te bukur dhe ma te pelqyshrm per vizitor
ta dim shum per nder per mendimin ne jemi munduar te japim gjithmon me te miren nqs te pelqen je i mirpirtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Tue Apr 08, 2008 10:00 pm

zoti klodian vizitoret qe ka pas deri me sot ky forum e kane pelqyer se kuptoj cfare spo te pelqen ty ! nqs ti je njeri me mendime mund te japesh mendimet e tua. faleminderit per mirekuptimin


Edituar pėr herė tė fundit nga rexhina nė Wed Apr 09, 2008 11:03 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Tue Apr 08, 2008 10:08 pm

klodian shkruajti:
po mendoj se si e gjete kete forum
nuk po e shaj po duket qe duhet shum pun per ta beré
ma te mir ma te bukur dhe ma te pelqyshrm per vizitor


pershendetje dhe mire se erdhe klodian Wink
me ndihmen e adminit dhe me mendimet tona do e bejme kete forum te rritet dita-dites dhe do e perfeksionojme. Mirepresim idete dhe mendimet e te tere anetareve dhe kontributin e tyre per te arrire ate qe duam, pra zgjerimin dhe interesin e te tereve per kete forum. Uroj t'ja kalosh sa me mire mes nesh dhe te japesh kontributin tend ketu.

Te pershendes Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Wed Apr 09, 2008 11:15 pm

po punoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Thu Apr 10, 2008 10:39 am

Jom tu i ron me dor Embarassed(TASTJERES) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Thu Apr 10, 2008 4:57 pm

te njejten gje si puna jote vetem se po mbaj dhe kembet kryq 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Thu Apr 10, 2008 5:19 pm

jam duke lexuar dy postimet e fundit te kjo teme Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Fri Apr 11, 2008 9:22 pm

PO FLAS ME NJE SHOQE NE MSN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Fri Apr 11, 2008 9:58 pm

po shof rexhinen gjith inot ....ca i ka bo vetes per 50 lek ahahah me mir mos e kishte dhon fare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Fri Apr 11, 2008 10:25 pm

une po lexoj mesazhet tuaja po me duken interesante[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Fri Apr 11, 2008 11:14 pm

une po flas me GLOOR ne privat Surprised Surprised

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sat Apr 12, 2008 12:50 am

UN PO FLAS ME ZHAKUN NE MSN QE PO FLET ME GLOORIN NE PRIVAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sat Apr 12, 2008 11:48 am

un po lexoj shenimin e admin qe po me shef me inat. cfare njerzish e pak qe e qerasa por me ben dhe llafe,keni pare kshu ju ? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sat Apr 12, 2008 10:01 pm

asgje te vecante chat forum Surprised Surprised

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sun Apr 13, 2008 12:02 am

kontroll:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sun Apr 13, 2008 1:55 am

un po pi nje cigare sepse e kam fillu perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sun Apr 13, 2008 4:46 am

po degjoi nje kenge perseri perseri perseri sepse me eshte fiksuar..Sad..Mi Mancherai..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Sun Apr 13, 2008 8:33 pm

po flas me dike qe eshte shume melankolik, po shume ama Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Mon Apr 14, 2008 12:18 am

po pij uje me sode qe te me liroje pak stomakun, rrofte rakia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Mon Apr 14, 2008 11:41 am

jam ne fakultet e po stampoj dicka per shkollen

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Mon Apr 14, 2008 6:24 pm

po "shijoj" diten me koti te jetes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Mon Apr 14, 2008 9:19 pm

PO DEGJOJ MUZIK FRANCEZE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Mon Apr 14, 2008 11:35 pm

po flas ne tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   Tue Apr 15, 2008 12:11 pm

po bej detyre kursi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ē'far po beni tani   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē'far po beni tani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: