PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Shenja ime e horoskopit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Shenja ime e horoskopit!   Fri Mar 21, 2008 4:39 pm

Hapni teme te re duke shprehur se ciles shenje i perkisni dhe duke sjelle te dhena rreth shenjes suaj.

Shenja ime e horoskopit eshte Arrow_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime e horoskopit!   Fri Mar 21, 2008 4:43 pm

Ju lutem mos postoni ketu asgje qe si perket kesaj shenje, ju duhet te hapni teme te re duke shkruar se ciles shenje i perkisni dhe te dhena rreth kesaj shenje

Faleminderit per mirkuptimin Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime e horoskopit!   Fri Mar 21, 2008 8:07 pm

UN KSAJ TEME SPO I PERGJIGJEM SE NUK JOM QEFLI OROSKOPESH Laughing Laughing Laughing Laughing
KUSH O KURJOZ PO I TREGOJ MUAJIN ( GUSHT )
EDHE TI GJEJ VET TE DHEAN Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime e horoskopit!   Sat Mar 22, 2008 12:44 am

Karakteristikat qė bashkojnė tė lindurit e shenjės sė Ujorit.
Janė gjenialė nė ēdo fushė; e shohin krijimtarinė e tyre me aq pėrpikmėri sa tė tjerėve u duken tė tė paarritshėm. Pėrgjithėsisht duan tė rrinė vetėm, i respektojnė tė drejtat dhe detyrat e miqėsisė, megjithatė preferojnė tė jenė tė rezervuar. Ndjekin idealet fisnike dhe janė tė gatshmėn tė shpėtojnė botėn. Gratė: nė dashuri duan tė jenė vigjilente nė gjithēka qė i rrethon; nuk i shpėton asgjė nga sjellja e qėndrimi i njeriut qė kanė pranė.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime e horoskopit!   Sat Mar 22, 2008 1:18 am

Ujori ->Dashuria: Vit teper i suksesshem
ne sferen e ndjenjave. Duhet te
perqendroheni edhe te merrni me te miren
nga situatat qe do ju paraqiten. Mmesi i
2008 eshte periudha juaj me e mire fale
pranise se Aferdites ne shenjen tuaj.
Nga fundi i vitit gjerat do te zbehen
disi. Puna: Do te mbizoteroj qetesia ne
pune. Nuk do te keni ndonje ndryshim sic
prisni prej vitesh, por nuk mund te
themi qe do keni keqesime, cdogje e
ndaluar persa i peket kesaj sfere.
Gjerat priten te drryshojne drejtimin e
tyre nga fundi i 2008 ku mund te arini
cfare keni parashikuar. Fati: Jo nje vit
me teper fat ky per te lindurit e
shenjes se Ujorit. Do jete deri diku i
njejti fat si ne 2 vitet e
kaluara, parashikohet nje periudhe aspak
e mire ne Pranvere. Shendeti: Semundjet
e stineve ju japin perher nje befasi.
Shendeti do jete ne maksimum ne Vere
edhe gjithe pjesen e dyte te vitit

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shenja ime e horoskopit!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shenja ime e horoskopit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Gjithcka rreth yjeve-
Kėrce tek: