PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Shenja ime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Shenja ime   Sat Mar 22, 2008 12:34 am

UNE JAM SHENJA E BINJAKEVE. THONE QE BINJAKET JANE ME DY FYTYRA , JANE PESIMISTA, EGOISTA Rolling Eyes Rolling Eyes DMTH ME PAK FJALE SHUME TE KEQINJ Laughing Laughing.NQS DINI NDONJE GJE TJETER PERVECSE KETYRE MI THONI lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Sat Mar 22, 2008 1:12 am

Binjaket ->Dashuria: Sfera e ndjenjave do
jete gjithnje me afer Binjakeve ne vitin
2008. Kush eshte ne kerkim te nje
partneri do kete mundsine te bej nje
zgjidhje midis shume altarnativave.
Keshillohet te bejne kujdes ne vendimin
e tyre. Per ata qe jetojne nje lidhje te
qendruashme dhe te forte mund te jete
viti vendimtar per vazhdimesine e
lidhjes. Puna: Viti 2007 ka qene nje vit
teper impenjues. Urani edhe Jupiteri
kane sjelle disa pengesa gjate gjithe
vitit, pak lek edhe shume
mosbesim. Fillimi i 2008 nuk do te
sjelle menjehere permisimet e
shumepritura prej jush, por me
perkrahjen e planeteve ne shenjen tuaj
do kuptoni qe problemeve tuaja po u vjen
ora e fundit. Ndoshta do jeni te
detyruar te beni zgjidhje te
rendesishme, por kini besim qe do jete
zgjidhja me e mire. Fati: Do te
rrotullohet diku nga mesi vitit rrota ne
anen tuaj. Nuk eshte viti i shume pritur
per ju ku fati do rrethoj cdo gje qe ju
perket. Yjet thone qe nuk keni nevoje
per shume fat, qe te perfundoni planet
tuaja ju mjafton vullneti edhe
perkushtimi per kete gje. Shendeti:
Duhet te jeni te kujdesshem sepse cfare
do ju ndodh kete vit, mund te jete
vendimtare per shendetin tuaj edhe ne
vitet ne vazhdim. Mos e lini kurimin
tuaj pas dore, pasi kjo do te sjelli
probleme te rende ne te ardhmen.;

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Sat Apr 19, 2008 1:22 pm

Gaforrja sdi gje per kete di vetem qe gatuhen behen te mira Very Happy:D shaka kjo pershendes gjith gaforristat kudo qe ndodhen Very Happy:D:D me thoni na 1 gje per kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
enya

avatar

Numri i postimeve : 12
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Tue May 06, 2008 12:19 am

Une jam shenja e Luanit dhe shenja ime e dyte, dmth ajo qe matet sipas ores se lindjes, eshte Gaforrja. Keni ndonje gje interesante per te thene per Luanet? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Wed May 07, 2008 8:23 pm

Une jam Luan. Luanet kane karakter te pa luahtshem. Temperament te forte. Rebele. Intelegjent. Natyre luftarake. E duan shume familjen dhe miqte, pelqejne te bejne dhurata, te hareshem.... etj etj... me thene te drejten te gjitha keto tipare i kam... po nje gje kane haruar te thone... kam shume qejf te mar dhurata Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Tue May 20, 2008 11:09 pm

un jam gaforre
degjojeni ca thone per gaforret dhe do me njihni edhe mua.
MOST AMAZING KISSER. Very high appeal. A Cancer's Love is one of a kind. Very romantic. Most caring person you will ever meet in your life. Entirely creative Person, most's are artists and insane respectfully speaking. They perfected sex and do it often. Extremely random. An Ultimate Freak. Extremely funny and is usually the life of the party. Most cancers will take you under their wing and into their hearts where you will remain forever. Cancers make love with a passion beyond compare
Spontaneous. Not a Fighter, But will kick your ass good if it comes down to it. Someone you should hold on to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Tue Jun 17, 2008 10:44 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes alamet tipi qenke Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Shenja ime   Fri Jun 20, 2008 5:40 pm

sjam edhe aq i keq jo Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shenja ime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shenja ime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Gjithcka rreth yjeve-
Kėrce tek: