PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 [b]Une Jam..===>>>.?[/b]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: [b]Une Jam..===>>>.?[/b]   Sat Mar 22, 2008 1:16 am

[clor=blue]Virgjeresha ->Dashuria: Mire, madje shume mire
eshte sfera e ndjenjave per te lindurit
e shenjes se Virgjereshes. Aferdita do
te hyje ne shenjen tuaj dhe do te jete e
lehte qe te shoqeroheni nga miresia. Per
ke eshte cift cdogje shkon si e
deshironi ju. Kush eshte singel,
keshillohet: lereni zemren qe te vendos
per ju. Puna: Muajet e pare te 2008 do
te gjeni nje qetesi edhe lehtesim te
shume pritur. Per ata qe kane vendosur
ti hyjne punes kete vit keshillohet qe
te ecin perpara, te mos shohin pas sepse
vetem do humbni kohe te cmuar, qe nuk do
ju favorizonte aspak. Parashikohet nje
vit plot me pengesa edhe veshtiresi si
ne pune edhe ne studim. Fati: Mund t'ju
ndodhe cdogje. Kush nuk ka kurajon te
rrezikoj te jete i qete qe nuk do i
ndodh asgje. Per ata qe duan te
rrezikoje te kene parasysh qe do kene
disa humbje, mbase edhe te medha,
perpara se te arrine ate qe
pretendojne. Shendeti: Luhatje te
shendtit do ti hasni ne Pranvere.
Natyrisht jeni me mire sesa vitet e
fundit.
[/color]

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
[b]Une Jam..===>>>.?[/b]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Gjithcka rreth yjeve-
Kėrce tek: