PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Si te zesh nje femer ....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Si te zesh nje femer ....   Mon Mar 24, 2008 5:23 pm

Rregulli i natyres eshte ky:
Djali sheh vajzen, e pelqen, fillon ta ngacmoje, vajza ben si e veshtire per nja dy jave, djali fillon me mashtrimet e tij dhe ia keput zemren vajzes.
Pas nja dy javesh muhabete e dashuricka, vajza dorezohet ne krahet e djalit.
Djali arrin ate qe do, ndihet krenar, fillon te tallet e ta tradhetoje.
Nje dite mendon qe i ka ardhur fundi.
Vajza pikellohet ndersa djali nuk e qan koken se ka vajza plot.
Nje dite ai kupton qe ka rene ne dashuri me ate vajze, nuk do ta pranoje por fillon ti shkoje prap nga mbrapa dhe i thote qe kam bere gabim.
Vajza eshte e pikelluar dhe nuk do ta degjoje, por djmete jane me te zgjuar dhe ai fillon perseri me fjalet e bukura. Prap mbas nja dy javesh qe vajza ben si e veshtire ato bashkohen, kete rradhe per te jetuar te lumtur, deri muajin tjeter Very Happy:D:D

Kush di ndonje menyre me te mire ta tregoje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Tue Mar 25, 2008 12:40 am

e sheh te pelqen, ia thua, edhe e do pa interes , pa e zhgenjyer edhe pa e tradhetuar, kjo eshte rruga me thjeshte dhe me e bukur..... Wink Wink Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 05, 2008 12:59 am

kjo qe thu ti eshte pjese e nje perralle me princin e princeshen, une po them ne te vertet ZHAKU, nuk eshte ashtu si thu ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 05, 2008 9:49 am

SHKON E TAKON I THUA QE ME PELQEN DHE QE DESHIROJ TE RRIME CA KOHE BASHKE PASTAJ SHOFIM E BEJM. KA PLOT TANI QE PRANOJNE . puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 05, 2008 4:58 pm

rexhina po erdha te te takoj dhe te te them se kam qef me ndej ca kohe bashke do e beshj ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 12:21 am

he mar pissss Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad po ngacmon eeeeeee??????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 12:36 am

jo per zotin ishte thjshte nje keq kuptim, e ka vetem shoqe.
tregoji moj rexhina se nuk po te ngacmoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 11:54 am

zhaku nuk po me ngacmonte . prodigy thash qe ka plot por jo te gjitha. mgjth po tme pelqeje nje kafe e pija. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 6:29 pm

mire pra ta pime ne te njejtin vend, ne te njejten ore
vec mos mi thuj Zhakut se me vrau Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 9:59 pm

Arrow Arrow Arrow Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad cekic cekic cekic

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 9:59 pm

po burrat nuk duhet te zihen me nje femer kurr,, por ka burra qe zihen por eshte dopsi e atyre burrave.
nuk eshte normale as pak qe te zihesh me nje grua; gruaja si do qe te jet e ka dinjitetin e vet
keshtu qe gruaja duhet te respektuar ne ēdo pik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 10:02 pm

ky klodiani qeka alamet cuni, i respekshem dhe i rrahur me jeten Very Happy lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 12, 2008 10:13 pm

flm per komplimentin zhaklina por une them ate qe eshte e drejt dhe ashtu duhet te jet
se askush nuk e meriton respektin me shum se femrat se ato te gjitha heret a von do behen nena
e prandaj kush me shum e meriton respektin se NENA . FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sun Apr 13, 2008 12:55 am

o klodian ca jane kto qe thu mor burre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enya

avatar

Numri i postimeve : 12
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sun Apr 13, 2008 1:00 am

ProdigY shkruajti:
Rregulli i natyres eshte ky:
Djali sheh vajzen, e pelqen, fillon ta ngacmoje, vajza ben si e veshtire per nja dy jave, djali fillon me mashtrimet e tij dhe ia keput zemren vajzes.
Pas nja dy javesh muhabete e dashuricka, vajza dorezohet ne krahet e djalit.
Djali arrin ate qe do, ndihet krenar, fillon te tallet e ta tradhetoje.
Nje dite mendon qe i ka ardhur fundi.
Vajza pikellohet ndersa djali nuk e qan koken se ka vajza plot.
Nje dite ai kupton qe ka rene ne dashuri me ate vajze, nuk do ta pranoje por fillon ti shkoje prap nga mbrapa dhe i thote qe kam bere gabim.
Vajza eshte e pikelluar dhe nuk do ta degjoje, por djmete jane me te zgjuar dhe ai fillon perseri me fjalet e bukura. Prap mbas nja dy javesh qe vajza ben si e veshtire ato bashkohen, kete rradhe per te jetuar te lumtur, deri muajin tjeter Very Happy:D:D

Kush di ndonje menyre me te mire ta tregoje Very Happy
Dmth mesimi i kesaj perralle eshte qe femrat jane paksa te mangta nga trute se genjehen gjithnje me ate qe ju thone ēunat, te cilet "genjejne" gjithnje gocat thjesht per te shkuar me to e pastaj hop i hedhin ke plerat???!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sun Apr 13, 2008 1:20 am

o enya bukuroshja , fabula e perralles qendron ne faktin se djemte gjithone e fillojne per loje nje lidhje me nje vajze, dhe pasi e kuptojne vone qe kane rene ne te vertet ne dashuri me te bejne cdo gje qe eshte e mundur per ta ndezur edhe me shume ate. kuptove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sun Apr 13, 2008 5:00 am

I Sinqert Ne Raste Serioz...Arrogant Per kalim kohe..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Mon Apr 14, 2008 9:29 pm

prodigy ke plotesisht te drejte.ashtu ndodh vertete por jo gjithmone. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Mon Apr 14, 2008 11:22 pm

taksirati i femrave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Tue Apr 15, 2008 12:24 pm

dhe i djemve bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Fri Apr 25, 2008 11:01 pm

ehhhhhhhh taksirati te dyve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Konti_Monte_Krapit

avatar

Numri i postimeve : 19
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Fri Apr 25, 2008 11:57 pm

ska nevoje qe mashkulli te zere nje femer, eshte femra ajo qe ze mashkullin ne ditet e sotme, mjafton qe ai te bije pak ne sy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 26, 2008 5:06 pm

e lezecme kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 26, 2008 6:37 pm

Konti_Monte_Krapit shkruajti:
ska nevoje qe mashkulli te zere nje femer, eshte femra ajo qe ze mashkullin ne ditet e sotme, mjafton qe ai te bije pak ne sy Very Happy

raste te rralla

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   Sat Apr 26, 2008 8:17 pm

Killerina shkruajti:
Konti_Monte_Krapit shkruajti:
ska nevoje qe mashkulli te zere nje femer, eshte femra ajo qe ze mashkullin ne ditet e sotme, mjafton qe ai te bije pak ne sy Very Happy

raste te rralla

kohet e fundit po shtohen kto rastet e rralla Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te zesh nje femer ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te zesh nje femer ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: