PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:13 pm

Ja pra mir se ju gjeta un jam ........... spo e them tani pak me von Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:14 pm

yyyyyyyy mir se erdhe Very Happy dhe mir se na gjete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:41 pm

mire se erdhet qe te dy dhe qendrim te kendshem ne forumin tone welcome Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:42 pm

Mir se te gje mer killer po me ket firmen tate po me bon keq re Embarassed Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
irena

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:50 pm

mire se erdhe desperado dhe mire se i gjetem keta forumistat se edhe une e sapoardhur jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 10:59 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Desperado jam RI dhe jo re Very Happy prandaj e kam vene ate firme Laughing Laughing
mire se erdhe dhe ti irena welcome Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 11:04 pm

Killer na mi goc ma boj hallall se se vuna re Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 11:07 pm

hajt se po e bejme i sy shurdh e i vesh qorr per ty Very Happy Very Happy jo per gjo po je ne i ri prandaj Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Wed Mar 26, 2008 11:12 pm

E pra e se ska lezet masanej Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Thu Mar 27, 2008 12:59 am

MIRE SE ERDHE DESPERADO:)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Sun Mar 30, 2008 8:52 pm

irena shkruajti:
mire se erdhe desperado dhe mire se i gjetem keta forumistat se edhe une e sapoardhur jam
[b]Mir se te gjeta mi lal ene mir se me gjete meqe qenkemi te dy isoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Sun Mar 30, 2008 10:32 pm

welcome Desperado..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Tue Apr 01, 2008 10:44 am

Desperado shkruajti:
Ja pra mir se ju gjeta un jam ........... spo e them tani pak me von Very Happy
Tyt re kopjac dreqi kshu prezantimi kam bo un ke faqja jote re ta mash men po ste thyva ne mes Very Happy:D :lule: welcome Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   Tue Apr 01, 2008 11:27 am

mireseerdhe dhe ja kalofsh sa me mire . puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdha pra.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: