PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Mar 28, 2008 12:17 am

P.S ketu kemi Killer-inen ne banjon e saj te perditshme.. Laughing Laughing lol! lol!

Ja dhe nje na Foto me te Bukura te Admin... Laughing Laughing lol!

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Mar 28, 2008 1:37 am

Ja Dhe mir_tironci duke u menduar.... Laughing Laughing_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Mar 28, 2008 3:30 am

ja ku kemi dhe gloor-in me lukun e tij trendy Very Happy


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Sat Mar 29, 2008 7:51 pm

hahahhaha


un spo ve se sju njoh mir Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Sun Mar 30, 2008 2:51 am

Me qe ti NjOnA_ Nuk njef njeri ja po vendos une dicka per ty..si P.S. Keto jane ata dy syte e bukur te Njones..Qe mahnisin gjithe cunat qe i shofin... Laughing Laughing Razz lol! lol!


_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Sun Mar 30, 2008 11:19 am

hhahhaha rrofsh GLOOR

ja ku je ti me gru Very Happy


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon Mar 31, 2008 6:55 pm

Ja ku po zbulojme dhe misterin e disa prej anetareve te forumit tone Laughing Laughing Laughing


Gloor Very Happy


Admin Very Happy


ProdigY Very Happy


Albanian Very Happy


Miri Very Happy


Zhaku motla Very Happy


Rexhina Very HappyJu puthje te gjithve se jeni shume te mire lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon Mar 31, 2008 8:34 pm

ahahahahaaaaaaaaaaaaaa sa kam qesh .o killer po sjam aq plak une. i bera floket ca kohe bjonde po do i nderroj prape tani qe pash foton. me falni qe dola nga tema po mu duken shume gallate keto

puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon Mar 31, 2008 9:27 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Thu Apr 03, 2008 1:33 am

TE DY FOTOT ME CINARE MI PASKENI ZGJEDH Laughing Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Apr 04, 2008 10:51 pm

HAHAHA KILLER MOJ POSHTERSIIIIIIII KU MA PASKE GJETE ATE FOTO, PO VDES SE QESHURIIIIIIII Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Apr 04, 2008 11:12 pm

ZHAKLINA shkruajti:
HAHAHA KILLER MOJ POSHTERSIIIIIIII KU MA PASKE GJETE ATE FOTO, PO VDES SE QESHURIIIIIIII Laughing Laughing Laughing
kur e di te verteten dhe e di qe te pershtatet te vjen te qeshesh muahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri Apr 11, 2008 11:08 pm

Fabjo shkruajti:
ZHAKLINA shkruajti:
HAHAHA KILLER MOJ POSHTERSIIIIIIII KU MA PASKE GJETE ATE FOTO, PO VDES SE QESHURIIIIIIII Laughing Laughing Laughing
kur e di te verteten dhe e di qe te pershtatet te vjen te qeshesh muahahahaha
batute ishte kjo se nuk me bere me qesh fare afro afro afro

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 05, 2008 2:25 am

admin

prodygy, bej qerrete se le nam Very Happy Very Happy

miri Crying or Very sad Crying or Very sad pse qan Crying or Very sad

gloori Very Happy Very Happy

Killerina kur qenke bere bionde moj goce Very Happy

rexhina nje cike me edukate ti, mos na kthe shpinen Very Happy

luli sa turp akoma me biberon ti Very Happy Very Happy

konti po ben nje marreveshje me karasin Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:11 pm

Ky eshte Shefi i Krimeve :green:_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:14 pm

Ndersa ky tjetri eshte Kryetari i Parlamentit Laughing Laughing_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:21 pm

Ja dhe Presidenti i Federates Sportive :green: :green:


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:24 pm

Ky ketu eshte Veterani i Luftes po akoma sja kane dhene kete titull nderi :green: :green:


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:26 pm

Ja dhe nje Deputet qe shihet rralle ne parlament :green: Laughing


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:32 pm

Ndersa kjo ketu eshte Kryetarja e Komunes :green: Laughing Laughing


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Mon May 19, 2008 12:33 pm

Dhe kjo ketu eshte Deputetja qe ka marre lejen :green: :green:


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri May 23, 2008 9:28 pm

Ja Dhe Admin ku nuk futet per te gjet gjerat me te bukura per Forumin..Smile :p


_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri May 23, 2008 9:29 pm

Ja edhe ProdigY Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri May 23, 2008 9:31 pm

Mir Tironci kur u Lirua na Ushtria..hihi spaske ndryshu fare.. Laughing Laughing


_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   Fri May 23, 2008 9:33 pm

Ja edhe Killerina Tifoze e Tmerrshme.. Laughing


_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani Nje anetar Me Foto Qesharake..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Fotot e Anetareve-
Kėrce tek: